Ranking lokat bankowych.

Oferta lokaty 3,5% w bankuBGŻ Optima.

Znalezienie dobrej lokaty bankowej nie jest łatwe dlatego też warto sprawdzać rankingi takich lokat bankowych. Dzięki nim można porównać lokaty ze sobą i wybrać tą, która da nam jak największy zarobek i jaka będzie idealnie dopasowana do naszych potrzeb. Pierwsze miejsce w takich rankingach od jakiegoś czasu zajmuje oferta lokaty w bankuBGŻ Optima. Jest to lokata 3,5%na 3 miesiącedo20 000 złotychlub2,7%do100 000 złotych. Każda osoba, która chce skorzystać z lokaty musi założyć w banku konto. Jest to lokata bankowa ze stałym oprocentowaniem wynoszącym 3,5% lub z oprocentowaniem wynoszącym 2,7% na okres 3 miesięcy. Co ważne, jeżeli chcemy skorzystać z oferty w Banku BGŻ Optima nie musimy zakładać w nim konta ROR. Jest to propozycja dla osób, które nie posiadały w banku konta oszczędnościowego w przeciągu ostatniego roku. Minimalna kwota lokaty to jedyny 1 tysiąc złotych. Maksymalna kwota jaką możemy wpłacić na lokatę to 20 000 zł i wówczas oprocentowanie wyniesie 3,5% lub 100 000 zł, przy których oprocentowanie będzie równe 2,7% w skali roku. Lokatę online założymy w zaledwie 3 minuty. Co ważne depozyt można zerwać bez utraty odsetek, co z pewnością jest dużą zaletą tej formy oszczędzania. Minusem jest to, że oferta dostępna jest tylko przez internet.

Platforma Minos- Jak działa i co nam daje?

Warto inwestować swoje pieniądze w pożyczki gwarantowane. Jest to jeden z ciekawszych sposobów na oszczędzanie. A jak to działa? Zasada jest dosyć prosta. Mowa o tak zwanej platformie Minos. Działa ona na określonych zasadach. Powiedzmy, że staramy się o pożyczkę w jakiejś firmie pożyczkowej i składamy tam wniosek o tą pożyczkę. Firma ta ocenia nasz wniosek, ustala oprocentowanie i pożycza nam te pieniądze ze swoich własnych funduszy. Następnie taka pożyczka pojawia się na platformie Minos i tym samym jest ona dostępna zarówno dla osób fizycznych jak i dla większych instytucji, które mogą wybrać te pożyczki w jakie chcą inwestować i z jakich chcą otrzymywać korzyści. Inwestując w takie pożyczki można całkiem nieźle zarobić.

Propozycja lokaty w Idea Banku- Lokata Happy PRO.

Sposób na oszczędzanie znajdziemy również w Idea Banku. Jedną z ciekawszych propozycji jest lokata 3%na 3 miesiące, w ramach której można ulokować na lokacie środki do 25 000 złotych. Jest to tak zwana Lokata Happy PRO do 25 000 zł na 3 miesiące i skierowana jest przede wszystkim do nowych klientów Idea Banku, których oszczędności nie są ani bardzo małe, ani też jakoś bardzo wysokie. Nie trzeba zakładać konta ROR, aby móc założyć lokatę. Dla wielu klientów jest to ważne, bo mają konto w innym banku i nie potrzebują nowego, a oferta lokaty w nowym banku jest dla nich korzystniejsza niż oferta w banku w jakim mają konto. Z tej oferty mogą skorzystać jedynie nowi klienci Idea Banku. Minimalna kwota jaka jest nam niezbędna do uruchomienia lokaty to jedyny 1 tysiąc złotych, zaś maksymalna 25 tysięcy złotych. Za pośrednictwem internetu lokatę założymy w przeciągu kilku chwil. Jest to dosyć ciekawa propozycja jaką poleca wiele osób, które już z tego sposobu na oszczędzanie skorzystały. Dzięki lokatom nasze pieniądze są chronione przed inflacją i tym samym nie stracą na wartości. Nasze oszczędności są chronione na lokatach i dodatkowo można jeszcze je powiększyć. Czy można chcieć więcej? Obecnie lokaty bankowe są najbardziej bezpiecznym ze sposobów na oszczędzanie i coraz więcej osób z nich korzysta. Ludzie przekonują się do lokat bankowych.